Matematik Özel Ders Ankara Eğitim Koçluğu Sıfırlama Tekniği Koçu

HAYATTA EN BÜYÜK VE EN ZEKİCE BAŞARI NASIL BAŞARILI OLUNABİLECEĞİNİ ÖĞRENMEKTİR.

tuna-sahinSayısal ve sözel dersler nasıl başarılır.
Etkili öğrenme ve çalışma yöntemi olan SIFIRLAMA TEKNİĞİ (hataları sıfırlama) ve Hafıza teknikleri ile artık dersler ve sınavlar çok kolay.
Size sadece uygulaması kalıyor.
Bu sistemde çalışan binlerce öğrenci başarıyı hayatları boyunca içselleştiriyorlar.
Bu sonuca yorulmadan ve keyif alarak varıyorlar.
18 yılı aşkın belirli kurumlarda ve özel olarak öğrenci hazırlamaktayım.Öğrencilerime matematik geometri dersinin yanında verimli ders çalışma teknikleri ve problem çözme yöntemlerini de öğretmekteyim.(sıfırlama tekniği)Bu tekniği uygulayan öğrenciler inanılması güç başarılara imza atıyorlar.Ayrıca Dikkat Eksikliği problemi olan öğrencilere yönelikte dikkat geliştirme çalışmaları yapmaktayım. Bu konuyla ilgili istenilen yüzlerce referans görüşmelerde verilmek üzere; hoşçakalın.Not1 : Türkiyede bir ilk olan Düet Matematik programı ile Matematiği eğlenceli ve kolay öğrenilebilir hale getirdik Düet Matematik programlarımız için kurumumuzdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.Not2 : Ekip olarak Ankara nın tüm semtlerine ve Kızılaydaki ofisimizde Matematik Özel Ders hizmeti verilmektedir. Dershane deneyimli Odtü mezunu öğretmenler olarak vermiş olduğumuz özel derslerde öğrenci koçluğu hizmeti de verilmektedir.
Ankara’da özel ders veren öğretmenler olarak güçlü bir ekibe sahibiz.Matematik Özel Ders , Materapi
Matematik dersinin öğretilmesinde yaşanan sıkıntıları çözmek adına yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak öğrencilerin matematik dersindeki temel eksiklerini gideriyoruz.Ayrıca işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle matematik dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.Matematik özel dersi verdiğimiz öğrencilerde matematik fobisini matematik tutkusu haline dönüştürüyoruz.

Odaklanamama , öğrenme güçlüğü ,isteksizlik, ilgisizlik, ders başına oturamama, bir türlü plan yapamama gibi problemleri olan öğrencilere yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

Matematik Öğretiminde Ezberleri Bozuyoruz Düet Matematik

Tuna ŞAHİN
0555 424 12 40

Matematik Öğrt.

Atatürk Bulvarı No:141 B -Blok 5. Kat Daire :109

Adres Tarifi:( Bakanlıklarda Aydınlar ve Tekin Acar Mağazaları Arasındaki Merdivenlerden Terasa Kadar Çıkınız )

Adres : Ümitköy 1943. Cadde(Galleria Arkasındaki Cadde) Artı Destek Dershanesi No.:30/A – ANKARA

Tel : 0 312 485 23 28 (pbx)

Gsm: 0 555 424 12 40

 

Ankara Dershaneler Bakc Ankara Ankara Kız Yurtları